Strona głównaSzkolenia

Centrum Szkoleniowe Promise

Centrum Edukacyjne Promise jest autoryzowanym ośrodkiem Bez-tytu-u.pngszkoleniowym Microsoft. Celem działalności szkoleniowej Promise jest przekazanie praktycznej wiedzy, która będzie mogła być wykorzystana w procesach dostarczania rozwiązań informatycznych w organizacjach. Wszyscy trenerzy związani z Centrum są jednocześnie architektami i inżynierami systemowymi biorącymi aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych w ramach swoich specjalizacji. 

APN Promise S.A. dysponuje dwiema, klimatyzowanymi, kompleksowo przygotowanymi salami szkoleniowymi, przeznaczonymi dla odpowiednio 6 i 10 uczestników. W salach znajdują się stacje robocze dla Uczestników, każda z dwoma ekranami dla komfortu pracy, oraz projektor i ekran. Do dyspozycji Uczestników na wyłączność jest także kuchnia. Podczas każdego szkolenia zapewniony jest poczęstunek oraz lunch. Każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych w wersji papierowej lub elektronicznej (do uzgodnienia), a po szkoleniu wystawiony jest certyfikat potwierdzający jego ukończenie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie, którego nie ma obecnie w kalendarzu, bądź zorganizować je w wybranym przez klienta terminie. Rodzaj szkolenia dostosowujemy do współpracujących z nami firm, istnieje również możliwość organizacji szkolenia w siedzibie klienta dbając o zachowanie standardów i wytycznych firmy Microsoft.
Kalendarz szkoleń Centrum Edukacyjnego Promise układany jest głównie w oparciu o zapotrzebowanie współpracujących z nami firm. Organizacjom wykorzystującym karnety szkoleniowe w ramach benefitów Software Assurance z umowy EA oferujemy możliwość zamiany karnetów dostępnych na MVLS na papierowe lub elektroniczne vouchery, które mogę być dystrybuowane wśród pracowników firmy i wykorzystane w ustalonym wspólnie terminie.

Warunki uczestnictwa w szkoleniach Centrum Edukacyjnego Promise dostępne są tutaj.