Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies

BlogIT

Strona główna / BlogIT

Dynamiczna walidacja formularzy w Angular4

W poniższym artykule przestawiam, jak w frameworku Angular4 zrobić formularze z dynamiczną walidacją .

Czytaj więcej

SPFX - Redesign webpartów

Najstarsza wersja SharePoint, z jaką miałem okazję pracować, to SP 2010. Porównując developerskie doświadczenie z WebPartami dla SharePoint można dojść do wniosku, że nie zmieniły się one za bardzo na przestrzeni lat. Czy rozwiązania sprzed lat wciąż są w stanie sprostać wymaganiom klientów oraz developerów? Czy dług technologiczny ciągnący się za tym rozwiązaniem nie staje się zbyt ciężki?

Czytaj więcej

Zaciemnianie i dekompilacja programów C#

Zaciemnianie kodu to metody odpowiedzialne za przekształcanie programów komputerowych w taki sposób, aby utrudnić zrozumienie zasad ich działania. Program po zaciemnieniu musi mieć taką samą funkcjonalność.

Czytaj więcej

CodeTwo Office 365 Migration- aplikacja do migracji poczty

W dobie popularyzacji migracji organizacji do chmury Microsoft Office 365 dzięki wbudowanym narzędziom możemy przeprowadzić w miarę bezbolesną migrację, ale w przypadku scenariusza tenant to tenant trzeba sięgnąć po zewnętrzne narzędzia

Czytaj więcej

Push Notifications w SharePoint

Notyfikacje podbijają nasze urządzenia – aplikacje na telefony zasypują nas nimi codziennie, a strony internetowe coraz częściej proszą o umożliwienie im wypychania aktualizacji w formie notyfikacji. Chcąc iść z duchem czasu, można podobne rozwiązanie zaproponować klientom korzystającym z SharePoint. W tym celu posłużymy się językiem JavaScript.

Czytaj więcej
1 2 3