Strona konferencji

Strona konferencji

Więcej informacji

Więcej informacji

Więcej informacji

Więcej informacji

Więcej o wersji enterprise

Więcej o wersji enterprise

Aktualności

Wersje testowe Kemp Virtual Load Balancer do pobrania

Kemp trial 

Kemp udostępnia wersje testowe LoadMaster Virtual Load Balancer dla platform Microsoft Hyper-V i VMWare.

Promise na 36 miejscu w raporcie COMPUTERWORLD TOP200

COMPUTERWORLD TOP200W najnowszym raporcie COMPUTERWORLD TOP200 podsumowującym rok 2013 APN Promise S.A. zajmuje 36 miejsce w głównym rankingu największych firm informatycznych w Polsce.

Zobacz tabelę główną raportu

Promise wśród parterów nagrodzonych na konferencji Cisco Partner Excellence 2014

Cisco Data Center ChampionPromise znalazł się wśród parterów nagrodzonych na konferencji Cisco Partner Excellence 2014. Firma otrzymała nagrodę Cisco Data Center Champion za wkład włożony w promowanie wiedzy o rozwiązaniach Cisco Data Center.

Polecamy raport Wyzwania CMO 2014

Raport CMO 2014 grafikaMicrosoft przy współpracy z IAB Polska oraz firmą Infotarget Sp. z o.o. przeprowadził badanie wśród CMO z prawie 100 czołowych polskich przedsiębiorstw i oddziałów globalnych koncernów oraz wśród swoich Certyfikowanych Partnerów, koncentrując się na priorytetach marketingu w perspektywie najbliższych lat i roli technologii w pracy marketingowca.

Zobacz więcej

Zapraszamy na e-Seminarium "Zarządzanie urządzeniami mobilnymi"

azureMicrosoft przy współpracy z IDG oraz Promise zaprasza na eSeminarium zatytułowane "Zarządzanie urządzeniami Mobilnymi". Tematem spotkania będzie wykorzystanie usług i aplikacji SCCM/AZURE, Intune, Active Sync do zarządzania urządzeniami.

Zarejestruj się!

Promise nagrodzony w rankingu IT@BANK 2013

nagroda IT@BANK 2013​Drugi rok z rzędu Promise znalazł się wśród firm nagrodzonych w rankingu IT@BANK, którego organizatorem jest Miesięcznik Finansowy BANK. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 46 firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych. Firma Promise została zwycięzcą w kategorii "Pozycja firm w sektorze publicznym".

Pokaż wszystkie