Więcej informacji o rozwiązaniu

Więcej informacji o rozwiązaniu

Więcej informacji o rozwiązaniu

Więcej informacji o rozwiązaniu

więcej o wersji enterprise

więcej o wersji enterprise

Aktualności

Zapraszamy na e-Seminarium "Zarządzanie urządzeniami mobilnymi"

azureMicrosoft przy współpracy z IDG oraz Promise zaprasza na eSeminarium zatytułowane "Zarządzanie urządzeniami Mobilnymi". Tematem spotkania będzie wykorzystanie usług i aplikacji SCCM/AZURE, Intune, Active Sync do zarządzania urządzeniami.

Zarejestruj się!

Promise nagrodzony w rankingu IT@BANK 2013

nagroda IT@BANK 2013​Drugi rok z rzędu Promise znalazł się wśród firm nagrodzonych w rankingu IT@BANK, którego organizatorem jest Miesięcznik Finansowy BANK. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 46 firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych. Firma Promise została zwycięzcą w kategorii "Pozycja firm w sektorze publicznym".

Promise dostawcą urządzeń w projekcie e-zdrowie w Województwie Podlaskim

Wrota_Podlasie_eZdrowie_03_small​22 października w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego odbyło się podpisanie umowy pn.: „Dostawa i wdrożenie urządzeń sieci LAN, serwerów i urządzeń pamięci masowej w podmiotach leczniczych i UMWP”. Stronami umowy są: firma A.P.N. Promise S.A. jako Wykonawca oraz Województwo Podlaskie.

Promise wyróżniony na Microsoft Partner Strategy Conference 2013

Promise nagrodzony na konferencji Microsoft​W trakcie konferencji Microsoft Partner Strategy Conference 2013 Microsoft przyznał nagrody Partnerom, którzy w ostatnim roku osiągnęli szczególne wyniki.

Tytuł „Partnera Roku” otrzymała firma APN Promise S.A., która doceniona została za „niezwykłe zaangażowanie we współpracy z Microsoft”.

preMTS 2013 - 21.10.2013

preMTS

Zapraszamy na konferencję preMTS. W trakcie 10 sesji specjaliści z Microsoft, Promise i Veeam zajmą się konkretnymi zagadnieniami związanymi z wdrożeniem i utrzymaniem rozwiązań opartych na technologiach Microsoft, Cireson, Kemp i Veeam.

Zarządzanie aktywami IT - nowe rozwiązanie w ofercie Promise

Cireson_Asset_Management_logo

​Promise wprowadził do oferty nowe rozwiązanie do zarządzania aktywami informatycznymi. Aplikacja Cireson Asset Management pozwala na szczegółowe śledzenie danych finansowych i operacyjnych związanych z korzystaniem ze sprzętu, oprogramowania oraz aktywów nieinformatycznych.

Promise jest jedynym partnerem firmy Cireson w Polsce.

Pokaż wszystkie