Strona głównaKontakt

Dział Handlowy

Oferta handlowa dla największych przedsiębiorstw

Marek Sieńczewski

+48 605 160 819 marek.sienczewski@promise.pl

Dział Handlowy

Oferta handlowa dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji edukacyjnych

Bartosz Dymus

+48 601 243 013 bartosz.dymus@promise.pl

Dział Handlowy

Oferta handlowa dla administracji publicznej i służby zdrowia

Justyna Pudzianowska

+48 609 541 176 justyna.pudzianowska@promise.pl

Departament Usług IT

Oferta w zakresie usług, rozwiązań dedykowanych oraz tworzenia aplikacji na zamówienie

Tomasz Sochacki

+48 605 150 296 tomasz.sochacki@promise.pl

Centrum Edukacyjne Promise

Szkolenia, warsztaty i egzaminy

Sandra Czoboda

+48 601 343 159 sandra.czoboda@promise.pl

Departament CSP / SPLA

Licencje dla dostawców usług Microsoft CSP / SPLA, Symantec ExSP i Citrix Service Provider.

Małgorzata Domańska-Skrok

+48 607 819 997 malgorzata.domanska-skrok@promise.pl

Dział Handlowy

Visual Studio oraz inne narzędzia programistyczne

Radosław Skwira

+48 697 612 974 radoslaw.skwira@promise.pl

Dział Marketingu

Współpraca z mediami, producentami oraz ISV.

Piotr Sulgostowski

+48 602 224 936 piotr.sulgostowski@promise.pl

Dane firmowe

APN Promise S.A.
ul. Domaniewska 44a
02-672 Warszawa
+48 22 355 16 00 promise@promise.pl

NIP

521-008-86-82

REGON

012521511

KRS

0000375933

Sąd Rejestrowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Formularz kontaktowy