Strona głównaLicencje > Microsoft Office 365 > Prosta migracja do Office 365 z CodeTwo Office 365 Migration

Prosta migracja do Office 365 z CodeTwo Office 365 Migration

CodeTwo Office 365 Migration to proste w obsłudze narzędzie do przeprowadzania migracji z serwera Exchange, SBS lub Google Apps do Office 365.

Dzięki łatwej konfiguracji, graficznemu interfejsowi, możliwości śledzenia postępu migracji, szczegółowym plikom dziennika i wielu innym funkcjom, migracja do chmury będzie łatwa i szybka. Jeśli jesteś subskrybentem Office 365, możesz otrzymać ten program zupełnie za darmo!

CodeTwo Office 365

lub zadzwoń: +48 605 160 425

Bezproblemowa migracja

Z łatwością przeprowadzisz migrację skrzynek pocztowych do Office 365, bez względu na to, z jakiej wersji serwera Exchange obecnie korzystasz – 2003, 2007, 2010 czy też 2013. Program migruje wszystkie elementy z Exchange, w tym również foldery publiczne.

Łatwość użytkowania

Dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika, wszystkie ważne opcje są łatwo dostępne, a znajomość obsługi Power-Shella nie jest koniecznością do przeprowadzenia migracji. Kreatory połączeń pomogą nawiązać Ci połączenia z serwerem źródłowym i docelowym, a automatyczne listy kontrolne zweryfikują czy podczas migracji program napotka jakiekolwiek problemy. Dodatkowo, program może automatycznie dopasować skrzynki z serwera źródłowego i docelowego.

Planowanie terminu przeprowadzenia migracji

Dzięki wbudowanej opcji harmonogramu, można z góry zaplanować termin, w jakim ma zostać przeprowadzona migracja. Dodatkowo możesz zatrzymać i wznowić migrację w dowolnym momencie.

Brak wpływu na usługi oraz delta scan

CodeTwo Office 365 Migration nie ma żadnego wpływu na dostępność usług mailowych. Użytkownicy mogą normalnie pracować, nawet podczas uruchomionego procesu migracji. Przed ostatecznym wyłączeniem serwera stacjonarnego, można przeprowadzić tzw. rescan, który zmigruje elementy powstałe w starej skrzynce podczas procesu migracji.

Bezpieczeństwo danych

Każdy przesyłany pakiet danych jest szyfrowany. Ponadto, żadne dane nie zostaną utracone, ponieważ są one kopiowane, a nie są przenoszone między serwerami.

Raporty stanu

Dla każdego zmigrowanego elementu generowany jest szczegółowy plik dziennika, pozwalający na analizę procesu migracji.

Więcej informacji

Kamil Patora

+48 605 160 425