SEMAFOR 2017

Serdecznie zapraszamy na X edycję konferencji SEMAFOR - jednego z najważniejszych spotkań związanych ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce. Nasza spółka znalazła się wśród Partnerów tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Warsztaty z Power BI

Szanowni Państwo, wspólnie z Microsoft Polska organizujemy cykl szkoleń z Power BI dla naszych Klientów. Power BI to nowoczesna metoda analizy, która przekształci Państwa dane w bogate i żywe wizualizacje.

Czytaj więcej

Zawarcie umowy z Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów

Informujemy, iż w dniu 10 lutego 2017 r. zawarliśmy umowę Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów. Przedmiotem umowy jest rozbudowa istniejącej infrastruktury systemu poczty elektronicznej, w tym opracowanie projektu wykonawczego...

Czytaj więcej

Implementacja SAM – Polskie Sieci Energetyczne S.A.

Informujemy, że zakończyliśmy wdrożenie w spółce Polskie Sieci Energetyczne, gdzie zawarliśmy umowę na dostawę i wdrożenie systemu do zarządzania licencjami i oprogramowaniem (SAM).

Czytaj więcej

APN Promise z kolejną kompetencją Microsoft Gold

Miło nam poinformować, że zdobyliśmy kolejną złotą kompetencję Microsoft. Cały czas rozbudowujemy nasze rozwiązania i dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Kompetencja Gold Communications jest dziesiątą kompetencją na poziomie Gold...

Czytaj więcej

1 2 3 4 5