Strona głównaO nas > Grupa APN Promise

Grupa APN Promise

​W skład Grupy APN Promise wchodzą następujące spółki i marki:

Grupa APN Promise

Rozwiązania IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia.

www.promise.pl
 
CE_Promise_ksiegarnia_logo.jpg

​Książki wydawnictw Microsoft Press, O'Reilly, Wiley&Sons, McGraw-Hill i innych, także literatura przygotowująca do egzaminów certyfikacyjnych w angielskiej i polskiej wersji językowej.

www.ksiazki.promise.pl
 
APN-SMB_logo.jpg


​Oprogramowanie i sprzęt dla małych i średnich przedsiębiorstw

www.apnsmb.pl
 
all for cloud

​Dystrybucja licencji Microsoft SPLA / CSP / Symantec

www.all4cloud.pl
 
RET-ALL

Import i dystrybucja oprogramowania i akcesoriów przeznaczonych dla rynku konsumenckiego. Współpraca z sieciami handlowymi.

www.retall.pl
 
TTS

​Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania komputerowego, rejestracja programów shareware oraz import oprogramowania na indywidualne zamówienie klientów. W ofercie rozwiązania autorstwa ponad 500 producentów. Szczególnie bogaty wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych.

www.tts.com.pl
 
Alterkom

Doradztwo i wdrożenia w zakresie pamięci masowych oraz wirtualizacji serwerów i stacji roboczych. Jeden z wiodących partnerów Dell i Citrix w Polsce.

www.alterkom.pl
 
ICT ProZone

Spółka działająca na rynku uczelni i instytucji publicznych. Świadczy szeroki zakres usług w obszarze teleinformatyki (ICT),  cyberbezpieczeństwa, wdrażania i serwisowania oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej.

www.ictprozone.pl
 
SEVENET

Zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji. Specjalnością firmy są sieci LAN/WAN, systemy komunikacji biznesowej i Contact Center, centra danych oraz rozwiązania z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa danych.

http://sevenet.pl/
 
SEVENTICA

System Komunikacji Niewerbalnej (tłumacz języka migowego online), umożliwiający swobodną komunikację pomiędzy urzędami czy instytucjami, a osobami z wadą słuchu.

http://seventica.pl/
 
Supremo

Innowacyjne rozwiązania informatyczne firmy Microsoft dostępne w modelu chmury obliczeniowej i systemy do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP.

www.supremo.pl
 
APN ISV HUB

Wspieranie firm ISV w rozwoju biznesu oraz transformacji do chmury. Pomoc w skutecznym dotarciu do klientów, jak również wsparcie technologiczne, licencyjne i kapitałowe.

www.apnisvhub.pl