Strona głównaO nas > Grupa APN Promise

Grupa APN Promise

​W skład Grupy APN Promise wchodzą następujące spółki i marki:

Promise_logo_2.jpg


Rozwiązania IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia.

www.promise.pl
 
CE_Promise_ksiegarnia_logo.jpg

​Książki wydawnictw Microsoft Press, O'Reilly, Wiley&Sons, McGraw-Hill i innych, także literatura przygotowująca do egzaminów certyfikacyjnych w angielskiej i polskiej wersji językowej.

www.ksiazki.promise.pl
 
APN-SMB_logo.jpg


​Oprogramowanie i sprzęt dla małych i średnich przedsiębiorstw

www.apnsmb.pl
 
all4cloud_logo.jpg


Dystrybucja licencji Microsoft SPLA / CSP / Symantec

www.all4cloud.pl

 
Promise_dla_Edu_logo.jpg

Rozwiązania IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia

www.all4edu.pl
 
RET-ALL_logo.jpg

Import i dystrybucja oprogramowania i akcesoriów przeznaczonych dla rynku konsumenckiego. Współpraca z sieciami handlowymi.

www.retall.pl
 
TTS_logo.jpg

​Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania komputerowego, rejestracja programów shareware oraz import oprogramowania na indywidualne zamówienie klientów. W ofercie rozwiązania autorstwa ponad 500 producentów. Szczególnie bogaty wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych.

www.tts.com.pl
 
alterkom_apn_promise2.jpg

Doradztwo i wdrożenia w zakresie pamięci masowych oraz wirtualizacji serwerów i stacji roboczych. Jeden z wiodących partnerów Dell i Citrix w Polsce.

www.alterkom.pl
 

 
Predictes Logo

Systemy Customer eXperience Management (CXM) oparte o chmurę obliczeniową Microsoft Azure. Gold Partner firmy Kentico specjalizujący sie w systemach Web Content Management, eCommerce w modelu B2B/B2C i procesach Marketing Automation.

www.predictes.com
 
SEVENET-LOGO-13-—-kopia-(3).jpg

Zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne dla przedsiębiorstw i instytucji. Specjalnością firmy są sieci LAN/WAN, systemy komunikacji biznesowej i Contact Center, centra danych oraz rozwiązania z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa danych.

http://sevenet.pl/
 
SEVENTICA-LOGO-12-7.jpg

System Komunikacji Niewerbalnej (tłumacz języka migowego online), umożliwiający swobodną komunikację pomiędzy urzędami czy instytucjami, a osobami z wadą słuchu.

http://seventica.pl/
 
Supremo Logo

Innowacyjne rozwiązania informatyczne firmy Microsoft dostępne w modelu chmury obliczeniowej i systemy do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP.

www.supremo.pl