Strona głównaSzkolenia > Webinaria > Jak sprawniej pracować na wspólnych dokumentach, wymieniać informacje w organizacji oraz ograniczyć

Jak sprawniej pracować na wspólnych dokumentach, wymieniać informacje w organizacji oraz ograniczyć liczbę maili?

Dostępność miejsc:
Rejestracja
Liczba dni:
1
Data rozpoczęcia:
06-06-2018
Data zakończenia:
06-06-2018
Cena netto:
udział bezpłatny
Dokładna lokalizacja:
Warszawa,
Trener:
Ignacy Wilczyński

Opis szkolenia

Dostajesz mailowo mnóstwo plików i nie możesz ich odnaleźć gdy są potrzebne? Mnożą się wersje tego samego pliku za każdym razem, gdy Ty lub Twoi współpracownicy wprowadzacie zmiany? Nie macie możliwości spotkać się w biurze i omówić projektu, co wydłuża czas jego realizacji? A może szukacie rozwiązania, które pozwoliłoby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie Wasze notatki, pliki i dokumenty?

Zapraszamy na Bezpłatny webinar pt. „Jak sprawniej pracować na wspólnych dokumentach, wymieniać informacje w organizacji oraz ograniczyć liczbę maili?". Podpowiemy jak zorganizować pracę, aby rozwiązać wspomniane problemy i usprawnić realizację zadań.

Webinar odbędzie się 6 czerwca o godz. 10:00.

Dołącz do webinaru >>

Agenda

  • Współdzielenie plików – jak pracować wspólnie z kolegami z zespołu na jednym dokumencie, śledzić wprowadzane zmiany czy wracać do poprzednich wersji pliku?
  • Komunikacja – kiedy najlepiej wykorzystywać czat, a kiedy rozmowy wideo oraz jak zapisać wypracowany materiał?
  • Czy można połączyć funkcje wielu aplikacji w jednej?
  • Pytania i odpowiedzi.

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na szkolenie “Jak sprawniej pracować na wspólnych dokumentach, wymieniać informacje w organizacji oraz ograniczyć liczbę maili?”

Rejestracja jest zamknięta w tym momencie.