Rola IT Asset Managera we współczesnych organizacjach

Rola IT Asset Managera we współczesnych organizacjach
Czerwiec 15, 2018 APN Promise SA
warsztaty it asset managera

11-go czerwca Aneta Kozłowska, SAM Team Leader, przeprowadziła warsztat pt. „Narzędzia skutecznego IT Asset Managera”. Było to kolejne spotkanie w ramach cyklu które zapoczątkowaliśmy w lutym. Podczas spotkania wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawialiśmy o tym, jak zbudować i dobierać narzędzia, które pozwolą na realizację celów i założeń biznesowych.

Spotkanie okazało się doskonałą okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń z klientami. Zagadnienia poruszane podczas warsztatu przygotowaliśmy w taki sposób, aby łączyły w sobie dwa elementy – praktykę i inspirację.  Wspólnie omówiliśmy zakresy działań i obszary konieczne do zaadresowania w kontekście budowania procesów zarządzania zasobami IT oraz zaprezentowaliśmy kilka celów, które są dzisiaj wyznaczane specjalistom ITAM/SAM. Na podstawie tych celów omówiliśmy metody, które pozwolą na ich skuteczną realizację w przyszłości.

Zainspirowani tym spotkaniem, już rozpoczęliśmy pracę nad kolejnymi warsztatami, o których będziemy informować niebawem.

IT Asset Management