Trwa rekrutacja na stanowisko Administrator Microsoft

Administrator Microsoft

Dołącz do nas jako Administrator Microsoft

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

administracja systemami opartymi o technologię Microsoft – Active Directory, DNS, MS Skype/Lync, MS Exchange

Wymagania:

znajomość rozwiązań Microsoft Windows Server 2008, 2012, 2016
umiejętność administrowania Microsoft Active Directory
umiejętność administrowania Microsoft Exchange Server 2010, 2013, 2016
umiejętność administrowania Microsoft SharePoint Server 2013, 2016
podstawowa znajomość produktów Microsoft System Center (SCCM, SCOM)
znajomość platformy Microsoft SQL
mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

Oferujemy:

pracę u największego partnera firmy Microsoft
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę / B2B)
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego
owocowe poniedziałki

Administratorem danych kandydatów w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest A.P.N. Promise S.A. Twoje dane: będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO do momentu zakończenia postępowania rekrutacyjnego – jeżeli wyrażasz wolę zachowania Twojej aplikacji i uwzględnienia jej w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji w postaci „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie wobec zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

- nie będą udostępniane podmiotom trzecim – innym niż na podstawie obowiązujących przepisów prawa; Ponadto przysługuje Ci prawo wglądu w swoje dane osobowe i uzyskania informacji m.in. na temat celu, zakresu i sposobu ich przetwarzania oraz informacji o odbiorcach danych, sprostowania oraz uzupełnienia bądź ich usunięcia, żądania czasowego lub stałego wstrzymania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie – cofnięcie to jednak nie ma wpływu na zgodność przetwarzania przed jego dokonaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w przedmiocie ochrony danych osobowych – w Polsce do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.