Trwa rekrutacja na stanowisko Administrator Microsoft

Administrator Microsoft

Dołącz do nas jako Administrator Microsoft

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

administracja systemami opartymi o technologię Microsoft – Active Directory, DNS, MS Skype/Lync, MS Exchange

Wymagania:

znajomość rozwiązań Microsoft Windows Server 2008, 2012, 2016
umiejętność administrowania Microsoft Active Directory
umiejętność administrowania Microsoft Exchange Server 2010, 2013, 2016
umiejętność administrowania Microsoft SharePoint Server 2013, 2016
podstawowa znajomość produktów Microsoft System Center (SCCM, SCOM)
znajomość platformy Microsoft SQL
mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

Oferujemy:

pracę u największego partnera firmy Microsoft
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę / B2B)
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego
owocowe poniedziałki

Jeżeli wyrażasz wolę zachowania Twojej aplikacji i uwzględnienia jej w przyszłych rekrutacjach, prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji w postaci „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich do przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych kandydatów w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest A.P.N. Promise S.A z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 44a. Twoje dane będą przetwarzane:
- jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO,
- w przypadku umieszczenia w CV danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
- w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w przypadku wyrażenia na to zgody.
Twoje dane będą przechowywane:
- do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja,
- do czasu wycofania zgody w przypadku jej udzielenia na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji.
Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne. Odbiorcą danych osobowych może być hostingodawca serwerów pocztowych, usługodawca usług chmurowych. Posiadasz uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie poprzez przesłanie do nas wiadomości, jednakże cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Ponadto przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, a także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.