Trwa rekrutacja na stanowisko
Administrator SharePoint

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

administracja farmą serwerów SharePoint

Wymagania:

bardzo dobra znajomość platformy Microsoft SharePoint 2010, 2013
umiejętność programowania w technologii .NET, ASP i doświadczenie z aplikacjami webowymi
umiejętność administracji systemami Windows Server, SharePoint, IIS, SQL Server
umiejętność tworzenia komponentów SharePoint (Webparts, Workflows, EventReceivers, Timer jobs)
umiejętność pracy w zespole
komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów:

doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

Oferujemy:

pakiet autoryzowanych szkoleń Microsoft
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę /B2B)
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego
owocowe poniedziałki

Jeżeli wyrażasz wolę zachowania Twojej aplikacji i uwzględnienia jej w przyszłych rekrutacjach, prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji w postaci „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich do przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych kandydatów w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest A.P.N. Promise S.A z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 44a. Twoje dane będą przetwarzane:
- jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO,
- w przypadku umieszczenia w CV danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
- w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w przypadku wyrażenia na to zgody.
Twoje dane będą przechowywane:
- do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja,
- do czasu wycofania zgody w przypadku jej udzielenia na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji.
Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne. Odbiorcą danych osobowych może być hostingodawca serwerów pocztowych, usługodawca usług chmurowych. Posiadasz uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie poprzez przesłanie do nas wiadomości, jednakże cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Ponadto przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, a także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.