Trwa rekrutacja na stanowisko SAM Consultant & License Administrator

Dołącz do nas jako Software Asset Management Consultant & Licence Administrator

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

realizacja projektów Microsoft Software Asset Management (SAM)

weryfikacja certyfikatów autentyczności

instalowanie i konfigurowanie oprogramowania skanującego, wykonywanie procesu weryfikacji komputerów (lokalnie i zdalnie)

zbieranie i weryfikacja dokumentacji licencyjnej

tworzenie dokumentacji i raportów w zakresie rozwiązań SAM

aktualizacja bazy oprogramowania

analizowanie środowisk Klientów

bezpośredni kontakt z Klientami

Wymagania:

zaawansowana znajomość w zakresie licencjonowania platform systemowych Microsoft: środowiska klienckiego i serwerowego
mile widziana znajomość oprogramowania innych producentów
minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym: SAM, sprzedaż, zarządzanie, audyt licencji oprogramowania
znajomość SAM, procedur i praktyk stosowanych przy zarządzaniu oprogramowaniem
bardzo dobre umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

pakiet autoryzowanych szkoleń Microsoft
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę /B2B)
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
bezpłatny kurs języka angielskiego i hiszpańskiego
szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej
pozytywną atmosferę w pracy
owocowe poniedziałki

Administratorem danych kandydatów w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest A.P.N. Promise S.A. Twoje dane: będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO do momentu zakończenia postępowania rekrutacyjnego – jeżeli wyrażasz wolę zachowania Twojej aplikacji i uwzględnienia jej w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji w postaci „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie wobec zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

- nie będą udostępniane podmiotom trzecim – innym niż na podstawie obowiązujących przepisów prawa; Ponadto przysługuje Ci prawo wglądu w swoje dane osobowe i uzyskania informacji m.in. na temat celu, zakresu i sposobu ich przetwarzania oraz informacji o odbiorcach danych, sprostowania oraz uzupełnienia bądź ich usunięcia, żądania czasowego lub stałego wstrzymania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie – cofnięcie to jednak nie ma wpływu na zgodność przetwarzania przed jego dokonaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w przedmiocie ochrony danych osobowych – w Polsce do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.