Trwa rekrutacja na stanowisko Web Developer

Dołącz do nas jako Web Developer

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologiach webowych (frontend)

dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Wymagania:

dobra znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, Angular 2+
minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
umiejętność pracy w zespole
samodzielność i aktywność w działaniu
umiejętność analitycznego podejścia do zadań i wyzwań
znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej
doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu interfejsów frontendowych

Mile widziane:

podstawowa znajomość .NET: C#, ASP.NET MVC, .NET Core
podstawowa znajomość baz danych SQL
podstawowa znajomość platformy SharePoint

Oferujemy:

pracę u największego partnera firmy Microsoft
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę / B2B)
dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
bezpłatny kurs języka angielskiego i hiszpańskiego
owocowe poniedziałki

Administratorem danych kandydatów w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) jest A.P.N. Promise S.A. Twoje dane: będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO do momentu zakończenia postępowania rekrutacyjnego – jeżeli wyrażasz wolę zachowania Twojej aplikacji i uwzględnienia jej w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji w postaci „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie wobec zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

- nie będą udostępniane podmiotom trzecim – innym niż na podstawie obowiązujących przepisów prawa; Ponadto przysługuje Ci prawo wglądu w swoje dane osobowe i uzyskania informacji m.in. na temat celu, zakresu i sposobu ich przetwarzania oraz informacji o odbiorcach danych, sprostowania oraz uzupełnienia bądź ich usunięcia, żądania czasowego lub stałego wstrzymania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie – cofnięcie to jednak nie ma wpływu na zgodność przetwarzania przed jego dokonaniem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w przedmiocie ochrony danych osobowych – w Polsce do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.