Grupa APN Promise

APN Promise logo

Rozwiązania IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia.

www.promise.pl

Centrum Edukacyjne Księgarnia logo

​Książki wydawnictw Microsoft Press, O’Reilly, Wiley&Sons, McGraw-Hill i innych, a także literatura przygotowująca do egzaminów certyfikacyjnych w angielskiej i polskiej wersji językowej.

APN SMB logo

Oprogramowanie i sprzęt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

www.apnsmb.pl

All4Cloud logo

Dystrybucja licencji Microsoft SPLA / CSP / Symantec.

www.all4cloud.pl

RET-ALL logo

Import i dystrybucja oprogramowania i akcesoriów przeznaczonych dla rynku konsumenckiego. Współpraca z sieciami handlowymi.

www.retall.pl

Alterkom logo

Od 2003 roku Alterkom zapewnia zaawansowane wsparcie w zakresie rozwiązań informatycznych oraz doradza w obszarze oprogramowania, zarządzania serwerami i usługami terminalowymi. Oferuje dedykowane umowy wsparcia technicznego w zakresie rozwiązań Citrix i Microsoft oraz NetApp. Specjalizuje się w przygotowaniu koncepcji, opracowywaniu projektu oraz wykonywaniu wysoce niezawodnych systemów, jakimi są systemy klastrowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.alterkom.pl/

ICT ProZone logo

Dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca na rynku uczelni i instytucji publicznych w Polsce. Świadczy szeroki zakres usług w obszarze teleinformatyki (ICT), cyberbezpieczeństwa, wdrażania i serwisowania oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej.

Kontakt: Andrzej Zybura

Oferta usługowa dla instytucji edukacyjnych:
www.ictprozone.pl

Sevenet logo

Od 1997 roku Sevenet jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Spółka wspiera swoich Klientów oferując im swoje doradztwo m.in. w zakresie zarządzania technologią w ramach pięciu linii biznesowych: dostępu do sieci, systemów komunikacji biznesowej, systemów Contact Center i Data Center oraz bezpieczeństwa danych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.sevenet.pl/11,oferta

Supremo logo

Głównym profilem działalności Supremo jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych firmy Microsoft, dostępnych w modelu chmury obliczeniowej oraz systemów do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP. Specjalizuje się również w projektowaniu serwisów i sklepów internetowych najnowszej generacji, zwiększających lojalność i zaangażowanie Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.supremo.pl/

LeadSoft logo

Specjalizuje się w prowadzeniu Cyfrowej Transformacji metodyką Agile oraz consultingiem z zakresu optymalizacji inżynierii systemów IT. Ich rozwiązania są inspirowane indywidualnymi potrzebami każdego Klienta, dla których tworzy dedykowane rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu: Małgorzata Seroka

APN ISV HUB logo

Wspieranie firm ISV w rozwoju biznesu oraz transformacji do chmury. Pomoc w skutecznym dotarciu do Klientów, jak również wsparcie technologiczne, licencyjne i kapitałowe.

www.apnisvhub.pl

Cloud Team logo

CloudTeam (dawniej ACTION Centrum Edukacyjne) jest jedną z wiodących firm szkoleniowych IT w Polsce specjalizującą się w tematyce Cloud Computingu, zarówno w zakresie usług konsultingowych jak i szkoleniowych. Działając na obszarze całej Polski dostarcza autoryzowane szkolenia i usługi Amazon Web Services (AWS) dla CIO, architektów, operatorów systemów i programistów. Zakres usług obejmuje również technologie takie jak Microsoft Azure, Office365, Google Cloud Platform, G Suite, a także inne rozwiązania oferowane przez firmy Microsoft, Citrix i Comptia.