Account Manager

Model pracy: Hybrydowy
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B
Poziom doświadczenia: Junior Mid

Zakres obowiązków:

  • Budowania i utrzymywanie relacjami z istniejącymi partnerami
  • Wsparcie partnerów w procesie licencjonowania, w tym odpowiadanie na pytania dotyczące licencji
  • Efektywne przekazywanie komunikacji pomiędzy zespołem, a partnerami.
  • Prowadzenie szkoleń dla partnerów, w tym organizowanie webinarów
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem
  • Wsparcie zespołu handlowego w pozyskiwaniu nowych partnerów

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w sprzedaży usług IT
  • Łatwość nawiązywania relacji oraz komunikatywność
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji
  • Duże zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone działania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1.

Mile widziane:

  • Wiedza merytoryczna z obszaru sprzedaży usług oraz produktów Microsoft

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku ponad 30 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach, mentoring, shadowing to tylko niektóre z narzędzi wspierających rozwój naszych ludzi)
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Stawiamy na integrację – spotykamy się na wspólnych wyjazdach, piknikach, gramy w planszówki w pracy, organizujemy wspólne wyjścia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole

Osoba do kontaktu:

Milena Mazur

+48 607 112 942

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx